Wietnam Adventure Tours

Wietnam Adventure Tours

Kolejny radosny 16m suche wspinaczka po Tony polecił nam skakać tak wysoko, jak to możliwe podczas zejścia, aby uzyskać uczucie swobodnego spadania. Byłem bardzo zadowolony z mojego trzy skok zejście aż Tony skończył się z uruchomieniem w dół całą przepaść bez dotykania skały raz. Czułem się trochę zakłopotany po tym i szkoda, że ​​muszę jeszcze raz spróbować i dopasować go. Smok nazwany kolejnej aktywności „szalony wody przesuwne” i nie był zbyt daleko od prawdy! Dłużej i szybciej niż nasz poprzedni portal na temat test online miał również zamiatanie krzywej dodać do emocji spadając głową pierwsza próba skale twarzy. Podczas denerwujący dla tych, którzy nigdy nie zrobili naturalnej wody przesuwne, aktywność jest całkiem bezpieczne i tak długo, jak postępować zgodnie z instrukcjami przewodnika będzie można uniknąć jakichkolwiek ukrytych niebezpieczeństw.

Kontynuowaliśmy chodzenie na około 20 minut

Kontynuowaliśmy chodzenie na około 20 minut, aż dotarliśmy do najbardziej zastraszenia abseil kiedy canyoning w Dalat – A 25m wspinaczka przez środek płynącej wodospadu! Buty były wymieniane na skarpetki i przypomniano nam, aby zawsze utrzymywać kontakt ze skał z powodu śliskiej nawierzchni pod stopami. Ale najbardziej wywołujących lęk przed chwilą nie było strome pochyłe skały poruszać w dół, ale 4m skoczyć należy dokonać na koniec wylądować w basenie. Wahanie budowane przez kilka w naszej grupie, ale wszyscy zgodzili się podjąć wyzwanie. Czasami po ścianie byliśmy zaślepieni przez potężne upadków, ponieważ odbił się od skały i bezpośrednio na naszych twarzach. Jedyną opcją było dalej. W końcu dotarliśmy do punktu skoki i tu trzeba było skoczyć do tyłu od ściany puszczania naszych lin i wzburzonego czterech metrów do burzliwej basenie, lądując prosto na plecach.

To jest wbrew wszystkim

To jest wbrew wszystkim, co dowiedzieliśmy się o klifu skoków, ale to jedyny sposób, aby uniknąć płytkich skały pod powierzchnią. Jednak z wodospadu łamanie powierzchni pod tobą lądowanie jest miękkie. Mimo chwil zwątpienia na podjęcie skok wszyscy ukończyli wyzwanie bezpiecznie. wszyscy bukmacherzy w skrócie Aby uspokoić nasze nerwy Tony i smok pod warunkiem pyszny obiad sałatki i bagietek kompletnych ze świeżym mango, arbuza i ananasa. Było tak wiele dodatkowych żywności, że nie ma szans na opuszczeniu miejsca głodni. Prawdziwym problemem było to, że możemy przejeść i stają się zbyt ciężkie dla bezpiecznych granicach roboczych linach! Z naszych apetyty spełnione było tylko jedno Abseil iść.żółta piłka tenisowa

Ale zanim dotarliśmy tę ostatnią aktywność mieliśmy okazję do wzięcia udziału w jakiejś klifu skoków. Jeden z moich ulubionych rzeczy do zrobienia! Obie opcje były delikatny skok 7m lub bardziej wymagający 11m skok wymagany rozbieg, aby zapewnić sobie wyczyścić niższy poziom wystające poniżej. Po obejrzeniu Smok dokonać skoku wzwyż bez chwili niezdecydowania miałem z nim zgodne. Wiedząc, że wahania prowadzi do zwątpienia miałem tylko uruchomić i uruchomić się z klifu bez przerw do myślenia. Było świetnie się skacząc wysokich platformach! Jay, jeden z pozostałych członków naszej grupy, i zrobiłem skok trzy razy.

Lesh mając nieco więcej rozsądku i świadomości możliwych

Lesh mając nieco więcej rozsądku i świadomości możliwych urazów mądrze wybrał 7m skok. Teraz nadszedł czas na słynnym „Pralki”. Słyszeliśmy historie o tym końcowym rappel i nie mógł się doczekać, aby spróbować sami. Tylko 10m wysoki, ale wymagające nerwy ze stali opuść się poza krawędź urwiska aż wiszą swobodnie nad silnym wodospadu. Upuszczanie do upadków jesteś następnie popychany obrócił się gwałtownie (stąd nazwa pralką). Przesuwając się w dół skale następnie puścić linę i pchnął pod wodą przez kilka sekund, zanim się zastrzelił się z poniższym jacuzzi i do spokojnego pływania dziury wpada. Trudne, ale dużo zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *