Prześlij swoje artykuły do AMAZINES „> Canyoning W Dalat

Prześlij swoje artykuły do AMAZINES „> Canyoning W Dalat

Centralnym płaskowyżu Wietnamu jest jednym z głównych ośrodków turystycznych dla mieszkańców w całym kraju, a z bezwzględnych najlepszych rzeczy do zrobienia w mieście, to udać canyoning w Dalat. jego chłodny, umiarkowany klimat, wspaniałe położenie wokół jeziora i żywych, najlepiej kupić online 2017 barwnych europejskim stylu budynków przyciągnąć nowożeńców i turystów z bliska iz daleka.

Świetne restauracje i kawiarnie wzdłuż ulic

Świetne restauracje i kawiarnie wzdłuż ulic, a atmosfera jest funky i zrelaksowany. powodem, dla którego zdecydowaliśmy się odwiedzić tę jednak małe miasto było dla działalności przygodowych Rappelling dół wodospadów, urwisko skoki, slajdy naturalna woda i pieszej -! aż nasz alei Canyoning w Dalat był wysoko na naszej liście rzeczy do zrobienia, więc dalej jechaliśmy dać sobie jest adrenalina hit! Byliśmy w niesamowitej Beepub Hostel (który swoją drogą był jednym z bezwzględnych najlepszych hosteli, w jakich mieszkaliśmy w Azji Południowo-Wschodniej).

Minęły ponad dwa lata od zrobiliśmy podobną działalność w Salwadorze i była nieznacznie wahać. Ale nigdy nie jest jedną powiedzieć nie do dobrego czasu, zignorowała jej lęk i pojawił się w każdym razie. Nad ranem dotarliśmy do biura i obietnice „małego pakietu grupowego” okazała się prawdziwa. Było tylko pięć z nas uczestniczy w dniu pościgu. W chwili, gdy spełnione nasze przyjaznych przewodników Tony i smok strach zaczął się zapadać. Byli dobroduszny i pewni swoich umiejętności i doświadczenia. Dali nam szczegółowy podział na to, co mamy do czynienia w ciągu dnia, jak wzięliśmy krótkiej jazdy samochodem do naszego zalogować się do tego dostawcy przeznaczenia. Na przejażdżkę spędziliśmy trochę czasu rozmawiając i wypytywać ich o pięć lat przewodnich w okolicy i wszystko, co potrzebne, aby wiedzieć o canyoning w Dalat.

Po osiągnięciu Trailhead Tony and Dragon rozdawane naszego sprzętu

Po osiągnięciu Trailhead Tony and Dragon rozdawane naszego sprzętu, więc możemy go sprawdzić. Wszystko było nowe i renomowanych marek. My zrobiliśmy naszą drogę do niewielkiej polany o łagodnym nachyleniu i Tony nauczył nas, jak założyć własny sprzęt, więc możemy być pewni, jak to działa. Szczegółowe instrukcje następnie o tym, jak abseil, różne techniki i metody stosowane do zatrzymania spadku i wystarczy spojrzeć na nich kupić online jak odzyskać, jeśli znaleźliśmy się z równowagi lub do góry nogami. Chociaż uczyliśmy, kilka innych firm przybył i zaczął ćwiczyć tuż obok nas.

Z popularności canyoning w Dalat, niektóre wielkości grupy było około 15 osób, a ich przewodnicy mieli twardy czas stara się utrzymać całą swoją uwagę. Rzucili swoje duże grupy przez jeden treningowej sesji okrągłego każda, a następnie skierował się prosto do upadków. Tony i smok nie byli w takim pośpiechu i pozwoliła nam na każdym praktyce cztery razy i upewnić się, że wszyscy byli przekonani, zanim wystartowaliśmy. Pięć minut chodzenia i dotarliśmy nasz pierwszy abseil.

To był prosty 18m rappel dół suchej pionowej skale z szybko płynącej

To był prosty 18m rappel dół suchej pionowej skale z szybko płynącej wodospadu kaskadowego obok niego. I był nominowany iść pierwszy i że nie wykonano zjazdy na chwilę tak naprawdę dostaje pompowania serca. Kiedy przyjechałem na dole musiałem spaść bezpośrednio do chłodnej rzeki. Smok pomógł mi z wody i oglądaliśmy i zachęcił resztę grupy, gdy szli w dół ściany. Lesh korzystających naturalny zjeżdżalnią. Canyoning w Dalat. Lesh korzystających naturalny zjeżdżalnią. Pierwszy z dwóch zjeżdżalni był obok i śliskie skały zapewnić, że wiele prędkości uzyskano zanim zostaną uruchomione do dolnego basenu. Zgodnie z ekscytującej atmosfery tego dnia wszyscy byliśmy powiedział

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *